TRYGGHET, SÄKERHET OCH INNOVATION

Hitta oss: Vi finns alltid ett samtal bort

Telenta AB finns i fyra svenska städer – Göteborg, Stockholm, Malmö och Karlstad. På varje kontor finns specialister inom larm- och säkerhetsteknik, samt inom trygghetssystem för vård och omsorg. Har du en allmän förfrågan kan du antingen kontakta vår växel i Göteborg eller höra av dig till det kontor som ligger närmast. Oavsett vilket du väljer kan du vara säker på att du får rätt hjälp av oss.

Vår kundportal är bästa vägen för beställningar, support, felanmälan och returer.

Självklart kan du också kontakta våra medarbetare direkt, du hittar kontaktinformation till dem längre ned på sidan.

Växel: 031-762 64 00
Service och Felanmälan: 031-762 64 40
info@telenta.se

Göteborg

Omvägen 2H

412 75 Göteborg

Växel: 031-762 64 00

Service och Felanmälan: 031-762 64 40

Navigera hit
telenta

Madelene Gustafsson

Administration

madelene.gustafsson@telenta.se031-762 64 03
Telenta Cihan Köse

Cihan Köse

Regionchef och försäljning Säkerhet

cihan.kose@telenta.se031-762 64 06
Telenta Michael Stoltz

Michael Stoltz

Försäljning Säkerhet

michael.stoltz@telenta.se031-762 64 08
Thomas Borgström

Thomas Borgström

Försäljning Säkerhet

thomas.borgstrom@telenta.se031-762 64 05
Telenta Robert Isacsson

Robert Isacsson

Försäljning Trygghet

robert.isacsson@telenta.se031-762 64 09

Stockholm

Västberga Allé 36C

126 30 Hägersten

Växel: 08-556 345 40

Service och Felanmälan: 08-556 345 40

Navigera hit
Telenta Peter Rylin

Peter Rylin

Regionchef och försäljning Säkerhet

peter.rylin@telenta.se08-556 345 42
Telenta Felix Bergetoft

Felix Bergetoft

Försäljning Säkerhet

felix.bergetoft@telenta.se08-556 345 43
Telenta John Arbro

John Arbro

Försäljning Trygghet

john.arbro@telenta.se08-556 345 44

Malmö

Jägersrovägen 160

212 37 Malmö

Växel: 040-28 84 70

Service och Felanmälan: 040-28 84 71

Navigera hit
Fredrik Sturesson

Fredrik Sturesson

Försäljning Säkerhet

fredrik.sturesson@telenta.se040-28 84 78
Telenta Michael Okmark

Michael Okmark

Försäljning Trygghet

michael.okmark@telenta.se040-28 84 72

Karlstad

Spärrgatan 12

653 41 Karlstad

Växel: 054-17 50 90

Service och Felanmälan: 054-17 50 99

Navigera hit
Telenta Thomas Hedlund

Thomas Hedlund

Försäljning Säkerhet

thomas.hedlund@telenta.se054-17 50 92

Kontor

Göteborg

Omvägen 2H

412 75 Göteborg

Växel: 031-762 64 00

Stockholm

Västberga Allé 36C

126 30 Hägersten

Växel: 08-556 345 40

Malmö

Jägersrovägen 160

212 37 Malmö

Växel: 040-28 84 70

Karlstad

Spärrgatan 12

653 41 Karlstad

Växel: 054-17 50 90